אודות
קטלוג
משלוח
הידעת
facebook
תקנון
דף הבית צור קשר EnglishРусский
הידעת - סיפור מתוק
סיפור מתוק
יש לנו כל כך הרבה משלוחים וכל כך הרבה סיפורים מרגשים. בחרנו לשתפכם בכמה מהם... אם גם לכם יש סיפור מרגש, מצחיק, נוגע ללב ומעניין שחוויתם עם Candy Fashion - ספרו לנו. אנו מבטיחים לפרסמו באתר.

אוהבת,לא אוהבת, אוהבת...
אמיר הזמין זר לאקסית שלו. הוא בחר את הזר המושקע ביותר עם כל התוספות. הוא סיפר לנו שזה עבור האקסית המיתולוגית שלו ושהוא עדיין מאד מאד אוהב אותה ולרגל יום הולדתה בחר להפתיע אותה במשלוח מתוק וחגיגי.
לפני כן ביקש שנעבור דרך ביתו לאסוף את הברכה שהכין (בתשלום שליחות כפולה כמובן!) וכמובן שהסכמנו.
רפי, השליח שלנו (שעובד איתנו כבר 3 שנים!), הגיע לביתו שם הביע אמיר מחשבות שניות אם יהיה זה צעד ראוי לבצע את המשלוח מחשש שהיא תסרב לקבל את המשלוח ואולי אף תגיב בסערת רגשות. השליח האדיב שלנו הסביר לו שהזר שהזמין מוכן ומזומן והוא כל כך יפה שחבל לא לשלוח אותו. התפתחה שיחת גברים בין השניים כשאמיר נע ונד בדעתו ורפי מעודד אותו ללכת עם הלב.
לבסוף החליט אמיר למסור את הברכה לרפי והזר יצא לדרך.
כעבור 10 דקות התקשר אמיר לרפי והביע חרטה על החלטתו. שוב התפתחה שיחת לב אל לב ובה אמר רפי לאמיר: "תשמע, אם לא תשלח את הזר ואני אחזור אחורה - לא יצאת כלום והפסדת 350 ש"ח . אם כן תשלח את הזר לבחורה אתה פשוט יוצא גבר כי זה אומר שמה שהיה היה ואתה עדיין זוכר ומציין את יום ההולדת שלה!"
אמיר הסכים ורפי הגיע לביתה של לימור, בחורה מהממת ביופיה, מסר לה את הזר והיא קיבלה אותו בחיוך רחב והודתה לו בנימוס.
כעבור רבע שעה קיבל רפי שוב שיחת טלפון ומהצד השני נשמע אמיר מרוגש ומאושר: "תודה רפי! שיחקת אותה! היא התקשרה אליי ונורא התרגשה ונראה לי שהולך להיות טוב....".
 
אחחחח - גם לנו נראה! 

אמא'לה איפה את???
חברת תקשורת גדולה הזמינה את Mika kit ליולדת מאושרת שילדה את בנה הבכור, בשעה טובה ומוצלחת. כתובת היולדת היה במושב מוכר ובו אין שמות לרחובות...רק מספרים. בעיה קלה, אך לא בלתי פתירה.
השליח שלנו הגיע למושב והחל לחפש את הבית. לא מצא.
התקשר לטלפון של היולדת. אין תשובה.
התקשר לבעלה. אין תשובה.
אין איש ברחובות. אין איש בבית.
המזכירות נעולה. הצרכניה סגורה ובדואר יש שלט "סגור להיום".
השליח מסתובב ומסתובב ודעתו משתגעת.
מה נעשה? הוא מתקשר אלינו ואנחנו מתקשרים למזמין, ואף אחד לא מצליח לאתר את הנמענים.
אבל אנחנו לא מוותרים. השליחים שלנו לא בורחים לאף אחד.
עוד סיבוב אחד במושב ואנחנו בקו השני מנסים שוב ושוב להתקשר לנמענים.
לפתע, במהלך שיחת טלפון עם השליח צועק לנו השליח: "רגע רגע יש שם רחוק אישה עם עגלה, אני נוסע אליה לשאול אותה אם היא תסכים לעזור!" אנחנו ממתינים על הקו ושומעים את השיחה:
"סליחה גברתי, יש לי משלוח לגב' הילה אגוזי ואני לא מצליח למצוא פה אף אחד ואולי את תסכימי לקבל את המשלוח עבורה ואנו נדאג שהיא תגיע אלייך לאסוף אותו????????" קולו מתחנן ממש.
"אני הילה אגוזי, תודה רבה לך!איזה יופי....אין פה אף אחד פשוט כי כל המושב במועדון, ערכנו שם את הברית ואני בדרך הביתה להניק...."
 
נו....מה הסיכויים?
ואנחנו מצידו השני של הקו מתגלגלים מצחוק.
 
 

 


התמונות להמחשה בלבד. מבחר הממתקים והכלים יכול להשתנות בהתאם למלאי הקיים.ט.ל.ח  עיצוב אתר והפקת אופנה: לינדה דהן - סטודיו מדיה דיזיין